Přeskočit na obsah

Kontakt

Jsem lektor a organizátor, trenér a mentor. Více než 30 let pracuji v oblasti vzdělávání dětí a dospělých. Vedl jsem vlastní oddíl, řídil jsem neziskové organizace, projektové týmy na školách i ve firmách, spoluzakládal a řídil jsem dvě soukromé školy. Vedl jsem organizační tým běžeckého závodu, který se dostal do TOP10 v ČR. Organizuji teambuildingy, adrenalinové programy a vzdělávací aktivity. Tvořím programy pro rozvoj dovedností s využitím zážitkových zkušeností, zábavou, pohodou a úsměvem. Mám rád on-line technický svět, ale stejně  tak i přírodu, ve které se dá dělat mnoho úžasných věcí, ať už pro svůj nebo pro týmový rozvoj.

Svoji manažerskou kariéru jsem začínal jako vedoucí oddílu. Bez zkušeností a s minimem vědomostí, jen s intuitivní touhou dělat dobrého “oddíláka” partě dětí, které měly zájem o přírodu a táboření. Turistický oddíl, knížky Foglara, Elstnera, Seatona a Svojsíka byly moje první zkušenosti. 

V 80.letech minulého století napůl ilegální  skautská a sokolská literatura, projevy Tomáše Bati, staré a ohmatané zachráněné knihy Dale Carnegieho, byly moje první studijní materiály. Potom interní materiály Prázdninové školy Lipnice a později Outward Boundu. V 90. letech jsme náhle byli zavaleni tzv. manažerskou literaturou, která nabízela stále nové a nové impulsy. A i první živé vzory, od kterých se daly získávat jejich zkušenosti a vědomosti. Čím více mám svých zkušeností, dovednosti a znalosti, které jsem já na začátku neměl, tím více si uvědomuji, jak je pro nové manažery obtížné se v té přemíře informací orientovat.

Management  s úsměvem je o všem, co jsem se naučil a získal  za léta své práce v oddílech, v neziskových organizacích, při vedení týmů a firem, při organizací táborů a táborových škol, sportovních i jiných akcí, při realizaci firemních teambuildingů a vedení projektů.

+420 603 238 910

petr@managementsusmevem.cz

Ing. Petr Hedrlín

IČO: 64930289

ŽO Praha 8

Nejsem plátcem DPH

Linked In

Facebook