Přeskočit na obsah

Chyť si svůj čas!

  • od

Blíží se konec ledna. Jak jste na tom se svými sliby z novoročních předsevzetí? Ještě stále máte Vaše nadšení? Udělali jste potřebné změny a jde Vám to?

Většina lidí odkládá své rozhodnutí něco změnit vždy na začátek roku. Na jeden den v roce, kdy se doslova donutí zkusit začít něco nového. A proč většinou neuspějí, když se pokouší začít něco nového?

Pokouší! Zkouší!

A to je ten hlavní důvod. Místo toho, aby začali dělat nové věci, tak zkoušejí zhubnout, zkoušejí najít novou práci, zkoušejí podnikat, zkoušejí přestat kouřit.

A druhý důvod bývá, že změny chtějí udělat kvůli někomu jinému. Nejsou to jejich hodnoty, není to jejich rozhodnutí, chtějí to udělat kvůli nadřízenému, partnerovi, protože to dělají ostatní.

A co Vám brání v realizaci Vaší slibované změny?

Nadšení? Motivace? Energie? Nemáte oporu? Ztratili jste důvod ke změně?

Nastavte si svůj program pro změnu!

Vstupte do mého kurzu CHYŤ SI SVŮJ ČAS  a během jednoho měsíce spolu vytvoříme váš vektor změny, váš program, váš návyk, který vás dovede k cíli plánované změny.

Jeden měsíc naší společné spolupráce vám bude stačit, abyste si sestavili harmonogram a cíle, naučili se techniky, které budete potřebovat a začnete realizovat vaše změny.

Omšelou frázi, že každé začátky jsou těžké, hoďte za hlavu.  Pro koho by měly být těžké? To je fráze, kterou nás naučili, abychom měli výmluvu po ruce, když něco nejde. Váš případ to určitě nebude. A co je těžké? Těžký může být kámen nebo břemeno, které někam neseme. Naše myšlenky nic neváží, tak co by na nich mělo být těžkého?

Pojďte se mnou a společně to dokážeme. Jiná fráze totiž říká, že ve dvou se to lépe táhne. A to je pravda. Když na své úkoly a plánované změny nebudete sami, zjistíte že se vám cesta prošlapává mnohem snadněji a veseleji.

Chytněte si svůj čas! 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..